Produkcja międzynarodowa

Leżący w Skoczowie niewielki warsztat przemysłowy aż do 2001 roku fabrykował elementy mechaniczne. Z powodu zmiany zapotrzebowania planowano przeobrazić manufakturę w obszerną halę do produkcji środków lokomocji ale projekt nie został wykonany z przyczyny niedostatecznej ilości kapitału.

banderola transportowa
W ten sposób fabryka Majora została zamknięta. Ostatnio wybrzmiała informacja o tym, że robota w przedsiębiorstwie znów zostanie uruchomiona. Zakład przemysłowy nabył przedsiębiorca z Niemiec, a pragnie założyć dużą halę produkcyjną części do samochodów osobowych marki Mercedes. Dlatego od pewnego czasu jest realizowana odbudowa starego zakładu. Bliżej niż dalej będzie rozpoznawane dzięki wytwórczości części do najpowszechniej kupowanych samochodów w całej Europie. Pomysł ten ma zostać zakończony w przeciągu roku. Oprócz tego w warsztacie zostanie przyjętych do pracy około stu osób a kupionych będzie plus minus czterdziestu oryginalnych urządzeń produkcyjnych.
elektrobeben specjalny

Zakup nowoczesnego sprzętu do manufaktury

Już od maja możemy zaobserwować jak transformowana jest wytwórnia. Mieliśmy możliwość pogadać z kluczowym kierownikiem tegoż kompleksu doktorem Markiem Ojdkiem. W toku rozmowy napomknął, że ów pomysł mógłby zrewolucjonizować produkcję w naszym kraju. Wtrącił również, że kolejny kontrahent nie szczędzi żadnych środków na rozbudowę manufaktury. Kupiono jakiś czas temu primacon.pl przenośniki taśmowe i charakterystyczne narzędzia produkcyjne. Poza tym postawiono cztery wielkie warsztaty, w jakich będzie odbywał się proces wytwórczości. Przypuszcza się, że renowacja a także rozwój fabryki pochłonie około 4 miliony zł. Znaczące wydaje się, że zostaną uruchomione wolne wakaty dla okolicznych mieszkańców. Produkcja zdoła ruszyć do przodu już w maju przyszłego roku.
przenośnik spiralny

Pomysły na przyszłość

Przedsiębiorca zagraniczny chce aby możliwe było wytwarzać w 500 000 elementów wyposażenia do pojazdów. Ponadto pożąda wybudować za kilka lat analogiczny zakład produkcyjny umiejscowiony pod Bielsko Białą. Oświadcza, że Polska wydaje się znakomitym regionem do takich projektów. Akcentuje, że mieszkańcy tego kraju bywają pracowici oraz nadzwyczajnie się sprawdzają w w produkcji przemysłowej. Wspomnijmy, że zamożny przedsiębiorca ma w posiadaniu trzy hale produkcyjne na kontynencie europejskim. Najnowszy został zbudowany na Ukrainie. Rozbudowa wytwórczości z dużą dozą pewności pomoże nie tylko samej firmie pojazdów lecz również obywatelom.