Długo oczekiwane lokum

Szmat czasu wraz z partnerem bardzo gorliwie oddawaliśmy się swojej profesji gdyż pożądaliśmy zakupić własne m. Przez większość lat przebywaliśmy u teściów, więc nie żyło się przyjemnie. Postanawialiśmy zakupić mieszkanie z zaoszczędzonych środków, natomiast brakującą połowę gotówki otrzymać od instytucji bankowej.

gmach
Dużo chwil poświęciliśmy na zwiedzanie rozlicznych nieruchomości, tymczasem dopiero kilka miesięcy potem w końcu odnaleźliśmy upragnione gniazdko. Były to trzy pokoje, salon z aneksem kuchennym oraz cudowna bawialnia. Całokształt trzeba było wykończyć albowiem było to lokum w staniu surowym. Finalnie zdobyliśmy zobowiązanie finansowe w instytucji bankowej toteż zdołaliśmy zacząć naszą robotę. Wraz z mężem wzięliśmy 2 tyg. wolnego w pracy a także poprosiliśmy bliskich o pomoc. Do nowego mieszkania przybyła brygada pałająca się urządzaniem domów. Mieliśmy plany w jaki sposób musi wyglądać należące do nas gniazdko tym samym detalicznie je scharakteryzowaliśmy. Pragnęliśmy posiadać antresolę a dodatkowo dużo pokój z aneksem kuchennym. Na dodatek potrzebowałam pomieszczenia do czytania książek natomiast mąż chciał mieć dużą kuchnio-jadalnię bowiem uwielbia pitrasić. Już po przekalkulowaniu wydatków stwierdziliśmy, że wydamy za wykończenie zakupionego domu blisko 120 000 złotych. Łącznie z ceną za za zakup nieruchomości byliśmy zobligowani uiścić niemal pół miliona złotych.
dom

Moje sny zostały urzeczywistnione

Czynności połączone z wyposażeniem apartamentu zaprzątnęły plus minus miesiąc. Zarezerwowaliśmy najlepiej obeznaną załogę pracowników natomiast dodatkowo oddzielnie nabywaliśmy potrzebne artykuły. Wybraliśmy terakotę plus zainstalowaliśmy oknaoptimus.eu okna aluminiowe, jakie zareklamowała mi przyjaciółka. Prowadziły wprost na mały balkon a przy tym charakteryzowały się odpowiednią ramą. Pomieszczenia demonstrowały się w istocie uroczo. Wystąpiły wyłącznie kłopoty z wykończeniem aneksu kuchennego, jako że produkty, jakie wcześniej zarezerwowaliśmy nie zostały dowiezione w wyznaczonym terminie. Ostatecznie jednak zakupiliśmy inne artykuły, jakie także kapitalnie współbrzmiały. Po wykończeniu pomieszczeń zdołaliśmy przywieźć umeblowanie a potem posprzątać. Po miesiącu przenieśliśmy się do nowo urządzonego gniazdka razem z naszymi bibelotami.
okno na basen

Upajamy się z poczynionego apartamentu

Dzisiaj jestem pewna, że nabycie tego mieszkania stanowi bardzo właściwe rozwiązanie. Mamy własny kącik dlatego nie ma konieczności już mieszkać u rodziny. Pokaźna powierzchnia oraz bajeczne pokoje sprawiają, że nawet nie mamy ochoty potem wychodzić z domu po skończonej pracy. Przyjemnie jest nam siedzieć przy telewizji jak i sycić się dowolną sekundą. Chociaż jesteśmy zmuszeni zwracać zadłużenie to nabycie mieszkania powoduje, że de facto czujemy się zrealizowani a dodatkowo równocześnie mamy w posiadaniu coś dla przyszłego potomstwa.