Wysokiej klasy sprzęty dla fachowców, którzy cenią solidność

Od paru lat pracuje w spółce Primacon, która położona jest w Kole. Poprzednio chodziłem na inżynierię, dlatego posiadłem wiedzę dotyczącą maszyn.

rolka
Aktualnie trudnię się montowaniem rozlicznych modułów do przyrządów, które w następnej kolejności rozwożone mają być do zakładów przemysłowych. Firma dostarcza swe wytwory w kilkunastu miastach, między innymi w Łodzi oraz Lublinie. Nieraz zamówienia są również spoza naszego kraju.
taśma do warzyw
Nowym produktem przedsiębiorstwa są primacon.pl przenośniki spiralne. Dodatkowo proponujemy wytrzymałe motoreduktory i urządzenia rolnicze. Kiedy instaluje tego typu przyrządy spełniam swoją pasę. Nieraz może to być trudne, jednak ostatecznie wynik końcowy jest adekwatny. Spełniam swój zawód sumiennie, wobec tego kilka tygodni temu uzyskałem promocję a dzięki temu uzyskuję znaczne zarobki. Z tej przyczyny zdołałem pojechać na urlop do Argentyny wraz z żoną. Niedługo przewidujemy eskapadę do Anglii.

Początkowe chwile okazały się być wymagające

Kiedy dostałem robotę w spółce, początkowo nałożono na mnie masę zobowiązań. Denerwowałem się, iż mogę nie zdążyć zgodnie z harmonogramem. Co więcej byłem zobowiązany szybko przychodzić do instytucji, w związku z tym zazwyczaj budziłem się około 6.00. Ma towarzyszka życia sądziła, iż muszę zaniechać tego i odszukać miejsce w lepszej instytucji. Jednak po kilku tygodniach przyzwyczaiłem się do swojej profesji więc nie czułem takich problemów. Właściciel okazał się być zadowolony z mojej funkcji, wskutek tego przekazał mi lepsze stanowisko. Obecnie sprawdzam obowiązki rozmaitych ludzi, lecz w tym samym czasie na własną rękę sprawdzam różne urządzenia. Ważne aby funkcjonowały odpowiednio bowiem gdy będą zawiezione do zakładu przemysłowego muszą od razu być zamontowane. Najbardziej problematyczne bywa instalowanie małych modułów. Jednak nabyłem duże doświadczenie w tej dziedzinie, dlatego pełnię te powinności sprawnie. Zapoznałem czterech kumpli, dlatego czasami dopomagamy sobie, gdy powstanie taka nieodzowność.

Primacon czyli doświadczona firma

W czasie wykonywania pracy w Primacon mogę swobodnie powiedzieć, iż jest to ekipa profesjonalistów. Oferowane urządzenia konstruowane są w profesjonalny sposób natomiast zamówienia realizujemy prędko. Klienci zachwalają nas, natomiast gdy sprzęt nie zadziała należycie ekspresowo zjawiamy się by go naprawić. Aczkolwiek tego rodzaju sytuacje występują niesłychanie okazjonalnie. Dlatego że przyrządy są wykonane takim sposobem by działały bez przerwy. Cieszę się, iż zdecydowałem się na posadę w Primacon.
aluminiowe