Klimatyczne i wspaniałe mieszkanie

Wraz z całą rodziną żyliśmy w małym mieszkaniu zatem było niewygodnie. Byliśmy przekonani, że powinniśmy kupić dużo większy lokal toteż zdecydowaliśmy, że będziemy się ubiegać o pożyczkę. Początkowo trzeba było wyselekcjonować lokum dlatego wysłaliśmy wiadomość do agencji nieruchomości. Cały miesiąc oglądaliśmy rozmaite nieruchomości i ostatecznie postawiliśmy na lokum, jakie miało 70 m2 powierzchni.

biala kuchnia
Mieszkanko położone było w sąsiedztwie parku, więc gdybyśmy chcieli moglibyśmy organizować spacery. Co więcej w sąsiedztwie znajdowały się placówki edukacyjne a także sklepy. Udaliśmy się do BGŻ BNP Paribas a tam porozmawialiśmy na ten temat z doradcą kredytowym. Rzekł, że możemy dostać pożyczkę aż do 500 tys. złotych, dlatego że przedstawiamy odpowiednią możliwość kredytową. Niedługo potem przygotowaliśmy niezbędne zaświadczenia oraz wysłaliśmy podanie o pożyczkę. Oczekiwaliśmy cztery tygodnie na wiadomość i nareszcie napisano do nas i zakomunikowano, że zdobyliśmy pieniądze. Kupiliśmy krótko potem dom.
kominek mieszkaniowy

Wyposażenie mieszkania

Pożądaliśmy umeblować nasze cztery kąty po swojemu. Wobec tego położyliśmy nowe podłogi jak i również pomalowaliśmy ściany. Oprócz tego zdecydowaliśmy, że w dużym pokoju zainstalujemy kominek. Byliśmy przekonani, że tego rodzaju koncepcja sprawi, że może być zacisznie. Wypatrywałam online odpowiedniej instytucji, jaka proponuje kominki więc wyszukałam kominkimikam.pl kominki śląsk. Przekręciłam do nich po czym poinformowałam jak winien wyglądać nowy kominek. Po miesiącu na miejsce przyjechała brygada po czym zainstalowała kominek. Byliśmy niezwykle szczęśliwi z wyniku. Nowe gniazdko wyglądało naprawdę miło. Dzieciaki miały pomieszczenie do rozrywki zaś ja i żona mieliśmy możliwość wypoczywać w nowym pokoju z kominkiem.

Mieszkamy w naszym lokum od 3 lat

Sądzimy, że jest to nadzwyczaj dobre rozwiązanie ażeby zakupić tak usytuowane gniazdko. Dojeżdżamy do pracy wyłącznie 20 minut, zaś pociechy uczęszczają do szkoły. Prócz tego spędzamy czas w parku krajobrazowym i co więcej udajemy się kupować wszystko do okolicznych marketów. Adorujemy nasze gniazdko zaś kominek sprawia, że jest niezwykle przyjemnie. Gdy nastaje mróz palimy w palenisku i w mieszkaniu można poczuć ogrzewanie. Relaksujemy się oglądając telewizję zaś milusińscy bawią się razem. Nasza rodzinka może się czuć bardzo dobrze.
kominek